top of page

שירותי צילום וידאו

סרטי וידאו נצפים היום כמעט בכל מקום ולכל מטרה, ויש כמעט ציפייה טבעית לראות סרטונים במקום תמונות סטילס או טקסטים גם באתרים ובמדיה החברתית. אנשים מחפשים את הסרטים האלה ומקדמים אותם והצריכה שלהם כל כך רחבה שאפילו מנועי החיפוש מקדמים קודם סרטים לכל מטרה על פני תכנים אחרים. יחד עם ההשתכללות של אמצעי הצילום והעריכה אנחנו רואים ברבה יותר סרטים בכל מקום ולצרכים שונים, כאשר לכל אחד מהם יש את המאפיינים שלו. להלן כמה סוגי סרטים וההבדלים ביניהם, כאשר ברור שכולם חייבים להיעשות בצורה מקצועית על ידי מומחים.

 

 

צילום פרסומות וידאו

פרסומות הן סרטים שיווקיים ומכירתיים שמשדרים בטלוויזיה במקבצים בין ותוך כדי שידורי התוכן. הן מוכרות לנו מוצר ספציפי או מחזקות את המותג של החברה על ידי חזרה על המסרים השיווקיים שלה בתודעתנו. אנו מבצעים צילום פרסומות וידאו הן לחברות גדולות והן לקטנות, ואפשר בהחלט לצלם פרסומות בכל תקציב שהוא גם לעצמאים ובעלי עסקים קטנים בתקציב שמתאים להם. א הפרסומות שמדרים היום בעיקר באינטרנט, הן באתר או בדף העסקי שלם, הן בפלטפורמות החברתיות והן כפרסום באתרי תוכן ואתרים כמו יוטיוב, בתשלום.

סרטי תדמית

סרטי תדמית מופקים לאו דווקא לצורך שיווקי אבל בסופו של דבר הם מוכרים ומקדמים אתכם כבעלי עסקים וכמוכרי מוצרים ושירותים. הסרטים מביאים בדרך כלל את סיפור החברה ומוצרים שלכם ומוקרנים במקומות שונים: אירוע חברה, פרזנטציות ללקוחות פוטנציאליים ועמיתים לתחום, תערוכות וירידים מקצועיים, מדיה חברתית ואתרי תוכן שונים, בתשלום או באמצעות שיתוף ויראלי. שיתוף ויראלי הוא שיתוף מרצון של מי שרואה את הסרט שלכם והוא מוצא חן בעיניו עד כדי כך שהוא רוצה לחלוק זאת עם חבריו ועוקבים במדיה החברתית. זוהי תוצאה חינמית רצויה שמגבירה את החשיפה שלכם.

 

 

צילום וידאו באולפן

צילום וידאו באולפן נערך באולפן צילומים סגור המצויד בכל מה שנחוץ לצילום כזה: תאורה מתאימה, ציוד הקלטה משוכלל, רקע מתאים לצילום, ריהוט שמתאים לצילום אם דובר בראיון או בשידור חדשות, וציוד גינה אם מדובר בצילום קליפ מוזיקלי. אולפן צילום נותן לנו את הסביבה הנוחה והמתאימה ביותר לשליטה בתנאי הצילום שלו, כך שאפשר לכוון תאורה לפי רצוננו, להציב מצלמות בדיוק מול האובייקט ולהקליט בצורה נקייה וברורה בלי רעשי רקע והפרעות. שירותי צילום וידאו באולפן מצוינים למי שרוצה לקבל צילום נקי של עצמו מדבר על שירותיו ומוצריו, מנסה למכור קורס או סדנה או מראיין לקוח. צילומי אולפן באיכות גבוהה מתאימים לכל מטרה.

 

 

צילום במעגל סגור

צילום במעגל סגור מצולם במקום כלשהו ומוקרן מיד על מסכים באותו מקום או במקום אחר. צילומים כאלה מוכרים לנו בדרך כלל ממצלמות אבטחה במעגל סגור במוסדות וארגונים שונים, כמו חנויות וחברות שבהם חייבים לעקוב אחר התנועה של האנשים והעובדים. היום משתמשים בצילום במעגל סגור גם כדי לצלם הופעות חיות ולהקרין על מסכי ענק, בכנסים ובימי עיון שבהם יש מצלמות בכמה מוקדים צילום ושידור, שידור חי של ועידות וכנסים לקהל במקום ולקהל בבית או במדינות אחריות, צילום ישיבות והרצאות באופן כזה, צילום לצורך צפייה באינטרנט בכל מיני פעילויות בשידור חי מכל מיני מקומות בעולם. צילומים במעגל סגור אמנם משודרים מיד לקהל במקום ובמקומו אחרים, אבל הם יכולים להיות מוקלטים ומשודרים גם לאחר מכן לצורך מכירתם כמו קורסים או הרצאות בתשלום, וכדומה.

 

 

צילום הופעות  

הופעות מצולמות הן להיט לא רק כשמצלמים במצלמות של הטלפונים הסלולריים. מלבד סרטים רשמיים של להקות שמצלמים אותן בהפקה מסודרת, ישנו גם צילום הופעות חיות לצורך שידור הקטעים לקהל המרוחק מהבמה שרואה אותה גם על המסכים בצדיה וגם לצורך שידור חי, או שידור לאחר מכן לצורכי המוזיקאים המופיעים.

bottom of page