top of page

סרטי תדמית

סרט תדמית הוא חלון הראווה שלך לעולם.

האינטרנט והרשתות החברתיות בפרט מהווים פלטפורמה שיווקית מצויינת, הפותחת דלת לכל אחד להציג את מרכולתו לכמות עצומה של לקוחות פוטנציאלים. ניצול נכון של המדיה ובניית אסטרטגיה שיווקית, יגדיל באופן משמעותי את החשיפה וימקם אתכם בחזית השוק.

גמביט תייצר ותפיק עבורכם סרטון תדמית קצר וממוקד, אשר יציג באופן מקצועי ומדוייק את המוצר אותו אתם רוצים לשווק.

תדמית - ב.מ מצתים בע"מ 

סרט תדמית ל INZIV מיקרוסקופ 

מנשא תינוק למים - בייבי סמארט 

Amdocs - סרט תדמית לתערוכה.

סרטון לקוחות מרוצים comax

       בית ספר רמות בת ים סרט תדמית 

WiseStamp חתימה מעוצבת במייל 

אונקוטסט 

לעמתת "גדולים מהחיים"

קמפיין  נוער לתת 

 ילדי סורוקה מקבלים מתנות 

          סרט תדמית  WiseStamp          עיצוב חתימה למייל 

אפליקציית הסעות Ryde Mobility 

KLARNA  תחרות תכנות - הקטון 

אסף הראל לראשות עיריית תל אביב. אוטו תל

יוגה ערבה 

אלונית

לעמותת "גדולים מהחיים"

So Low Ayelet 

סרט תדמית  ערכת תפירה אישית 

 רשת חנויות  - גלי

לעמותת "גדולים מהחיים"

צילום כנסים 

מסרק כינים חדש 

ליאור אלבו / איש צעיר (קליפ)

תדמית -  איפור קבוע 

הדמייה, ניתוח שתלים - Cortex Dental

קיבוץ איילון חוגג 80 שירת המונים

ד"ר רונית אלוני יעוץ וטיפול מיני

בית הדרור 

תדמית לשילב סרטון לתערוכה

מסעדת קארילינה - מסעדה הודית 

 מבחן רכב יונדאי I 40 /   כלכליסט

סרט תדמית  

בית ספר ראשונים בת ים

בית האח הגדול מסיבת בריכה sparta spa

תדמית לעמותת ALS ישראל 

תדמית לאפליקציית Pixie 

הבית המאזן השביל 

רינובו נדל"ן 

תדמית - פסטיבל זורבהה הבודהה 

סרטון תדמית ל וגה נכסים 

קייטרינג שבעת המינים 

סרט תדמית  יש ביטוח 

סרטון תדמית נתיב מערכות ניהול 

סרטון תדמית השרת שיער בלייזר

חוות נירים בהרים

אולם האירועים טרוייה חוגג 7 שנים

ביה"ס רימון / סילבוס מצולם

 סינג גלילי שירת המונים גליל עליון 

הדסטארט לאלבום חדש. שירי אמיר

אפליקציית הימורים לטלפון הנייד

סרטי תדמית

אם פעם הסתפקנו באתרים שבהם טקסטים וגרפיקה שלכדה את עיני הגולשים וסיפקה להם את כל העניין והמידע שנזקקו לו, היום אנחנו זקוקים לסרטים מקצועיים למטרות עסקיות ומסחריות, כמו שיווק ומכירות. לסרטים מקצועיים אלה קוראים סרטי תדמית וההפקה שלהם נראית אחרת לגמרי מאשר סרטון שצולם במצלמת הטלפון ככה סתם, ברגע של אלתור.

 

מה זה סרט תדמית?

סרט תדמית מציג בצורה מתוסרטת ומבוימת כל מה שחשוב לכם להביא בפני הלקוחות שלכם, עמיתיכם וכל גוף אחר: אתכם, את הסיפור האישי שלכם, את החברה שייסדתם, את תולדותיה עד היום, את השירותים והמוצרים שלכם, את המסר השיווקי שלכם, את החזון העסקי שלכם, תוך כדי שימוש בווידיאו ובעריכה, באפקטים, בסאונד, בכותרות, בקריינות ועוד. סרטון תדמית מופק בדרך כלל על ידי אנשי מקצוע שעובדים עליו משלב התסריט, דרך הצילום ועד שלב העריכה שלו לשידור.

 

 

מהם היתרונות של סרטון תדמית?

 

קידום טוב יותר – גוגל מתחדשת עם הזמן ומתעדכנת בשיטות שלה להפיק רשימת תוצאות חיפוש מעודכנת לגולש בכל חיפוש שלו. פעם תוכן כתוב, טרי ואיכותי, נחשב למועמד מצוין לקידום לפי איכות הטקסט, אבל היום זה לא מספיק. אנשים עוברים מהמילה הכתובה לסרטונים ולכן גוגל מקדמת טוב יותר סרטונים שזוכים לאהדה ונחשבים לטובים. לכם זה כדאי כי זה נותן לכם יתרון בתוצאות החיפוש על פני מתחרים שלא הציגו סרט תדמיתי.

 

המחשה מדויקת ללקוחות ולעמיתים – סרט תדמית מתוסרט ומצולם היטב מציג לפני הלקוחות שלכם בצורה המיטבית את מה שאתם רוצים להציג. אם בחרתם במאי ותסריטאי טובים, צלם מומחה שמצליח לצלם את הצדדים הטובים ולתפוס את הרגעים הנכונים, הרי שיש לכם סרט מעולה שממחיש בפני הלקוחות שלכם מי אתם ומהם השירותים שלכם בדרך בלתי אמצעית.

 

קידום מכירות יעיל יותר – טוב מראה עיניים ממקרא מילים, ואם תצליחו להציג את המוצרים שלכם בצורה מעניינת ומדויק הם יידעו בדיוק מה אתם מוכרים להם, בניגוד למתחרים, ולכן גם יגדל הסיכוי שייקנו אצלכם.

 

פרסום ויראלי – פרסום עולה כסף, אבל אם סרטון תדמיתי שתפיקו ייתן ערך מוסף או ישכנע אנשים בדרכו החכמה או ההומוריסטית, הם ימשיכו לשתף אותו במדיה החברתית למענכם בלי תמורה. לקידום זה קוראים קידום ויראלי והוא לא עולה לכם דבר, אלא רק מגביר את החשיפה שלכם.

 

 

למי הוא מתאים?

סרט תדמית מתאים לכל צורך שהוא:

סרט תדמית אישי על חייכם והסיפור האישי שלכם.

סרט תדמיתי על העסק שלכם, סיפור הקמתו והשירותים והמוצרים שהוא מספק. נועד בדרך כלל להצגה בפני לקוחות פוטנציאליים, עמיתים לתחום או לקוחות קיימים שרוצים לדעת עליכם יותר.

סרט תדמית לאירועים מיוחדים כמו ימי חברה, יובל להקמת החברה, השקת מוצרים ושירותים, פרישת מנהל בכיר, ימי הולדת של אנשים פרטיים, שמחות ואירועים פרטיים כמו חתונות, בר ובת מצווה ועוד.

פרסום, שיווק ומכירות.

 

 

כמה זמן לוקח להפיק סרט בממוצע?

סרט תדמית דורש עבודה כאשר מדובר באנשי מקצוע שמפיקים אותו. בעיקרון, אפשר להפיק כל סרט במהירות שיא של שבועיים בעבודה מרתונית, אבל זה אינו מומלץ משום שגם התוצאה תשקף זאת. להפקת סרט יש כמה שלבים ואתם יכולים להעריך את משך הזמן שלוקח להפיק זאת על פי מורכבות שלבי ההפקה:

 

תחקיר והכנת תיק הפקה – לקראת הפקת סרטון תדמית יש להיפגש עם הנפשות הפועלות, לשמוע מהם הצרכים שלכם ולחקור כל מה שנדרש. תיק ההפקה יכיל את כל החומר הנדרש.

 

תסריט - כתיבת תסריט שנשען על המטרות שלכם תלויה בעיקר במידת המקצועיות של הכותבים בשיתוף פעולה אתכם עד שתאשרו אותו.

 

סיור לוקיישנים – בחירת המקומות שבהם יצולם הסרט ויוקם סט הצילומים. זה יכול להיות מקום אחד כמו המשרד שלכם וזה יכול לכלול גם לוקיישנים כמו המפעל, השדות, הבית ואולמות הייצור.

 

צילום הסרט – צילום הסרט יכול לארוך יום אחד אם מדובר באדם אחד שמדבר למצלמה והוא יכול להיות משולב בצילומים בכמה לוקיישנים במועדים שונים.

 

עריכה – עריכת הצילומים וחיבור הקטעים המצולמים לסרט שמספר סיפור שלם, תוך כדי הוספת כל המרכיבים כמו כותרות, כיתובים, קרדיטים, שמות, סאונד ואפקטים שונים, אפילו אנימציה.

 

 

איך הוא יכול לעזור לשיווק העסק?

שיווק העסק בעזרת הסרט נעשה כאשר הוא משודר בכל מקום אפשרי, בעיקר במדיה החברתית שבה הוא משותף על ידי אנשים שמפיצים אוו הלאה ומוסיפים לו את ההתרשמות שלהם, או בפלטפורמה כמו יוטיוב, שבו הוא נצפה הן כסרט והן כפרסומת בתשלום. כמו כן, העלאתו לאתר שלכם ולדף העסקי שלכם בכל מיני פלטפורמות חברתיות ישפרו את הקידום שלכם בגוגל ובמנועי חיפוש שאוהבים וידיאו ואוהבים לקדם זאת.

קק

bottom of page