top of page

כל מה שרציתם לדעת על סרטונים שיווקיים לעסק

דרך קבע אתם מעסיקים עצמכם בשאלת קידום העסק שלכם. כיום, הודות לפלטפורמת האינטרנט, אתם יכולים לשתף את הקהל הקיים והפוטנציאלי שלכם בתכנים מגוונים הכוללים גם סרטונים שיווקיים. התכנים החזותיים עוברים אל הקהל בדרך מקורית ודינאמית – כזו שגם תורמת לשיווק המוצרים והשירותים שלכם, וכזו שבעיקר תורמת רבות לתדמית שאתם רוצים לייצר ולגבש סביבכם. כל מה שרציתם לדעת על סרטונים שיווקיים, בדגש על סרטי תדמית, לפניכם:

 

סרטי התדמית, הגיע הזמן שגם אתם תכירו

עד לא מזמן, אתרי האינטרנט של החברות הקטנות והארגונים הגדולים היו מבוססים על מלל ועיצוב חביב שתפקידם היה להעביר את המידע. כיום, בעידן בו התחרות שקופה ורק הולכת וגדלה, המטרה שלכם היא ברורה: להתבלט. על מנת להבדיל עצמכם מהשאר ולשים את עצמכם ביתרון אל מול המתחרים, אתם צריכים להשתמש בתותחים הכבדים ביותר: סרטי התדמית. סרטונים שיווקיים אלו יכולים לשמש אתכם גם לטובת קידום מוצר וגם למטרות עסקיות אחרות, כמו הצגתם בפני קולגות או אנשי מפתח שיכולים לקדם אתכם.

 

מאחר ומדובר בסופו של דבר על סירטון, הוא מופק ונערך בסטנדרטים הגבוהים ביותר. שריקת הפתיחה נשמעת עם תסריט שיותאם לאופי העסק והמסר שתרצו להעביר. בסרטונים מסוג תדמית, הדגש ניתן על הצגתכם באור מחמיא – כזה שישכנע את הלקוחות לבחור בכם, את הקולגות להבין שיש שחקן חזק מהם בשוק וכזה שיציג אתכם למשקיעים השונים כחברה ששווה לקדם אותה ולהשקיע בה. סרטונים שיווקיים אלו מבוססים על עריכה מקצועית, אפקטים ייחודיים, סאונד חסר פשרות וקריינות מתאימה. המטרה? להפיק עבורכם את התוצר המרשים ביותר שיוכל לקחת אתכם כמה צעדים קדימה ולבסס לכם מיתוג יוקרתי.

 

היתרונות של סרטוני התדמית

סרטוני תדמית מגלמים כמה יתרונות משמעותיים: המהירות שהם מצליחים להעביר את המסר, הם מייצגים אתכם ומעבירים את המסר במקומכם וגם ניתן באמצעותם ליהנות מפרסום ויראלי:

 

העידן בו חיים כיום הינו עידן מהיר מאד, מה שאומר שאנשים רוצים לקבל את המידע לו הם נחוצים במהירות האפשרית. עד לא מזמן הייתה זו המילה הכתובה שהעבירה את התוכן בצורה הבהירה והמהירה יותר. כיום, הגולשים כמעט ואינם מתעכבים לקרוא תכנים, והם דורשים דרך מהירה יותר ונגישה יותר. סרטונים שיווקיים, שתורמים גם לתהליך של קידום בגוגל, המופקים עבורכם זוכים לחשיפות גבוהות בקידומים, הם משקפים אתכם כמודרנים ומתקדמים והם בעיקר עונים לקהל שלכם על הצורך: מידע ענייני בזמן קצר.

 

בנוסף, כבית עסק שלוקח חלק בכנסים, תערוכות והרצאות, אתם רוצים לפתח קשרים עסקיים שירחיבו את מנעד הפעילות שלכם. מאחר וקצת קשה להיות בעת ובעונה אחת בכמה מקומות במקביל ולבצע יחסי ציבור, יש מי שעושה את זה בשבילכם: סירטון תדמית. הסירטון משמש כתעודת הזהות שלכם – תעודה שתהיו גאים להציג בפני כל הקהלים שיתעניינו במוצרים ובשירותים שלכם.

 

ובנוסף, לא ניתן לדבר על סירטונים מבלי לדבר על קידומם ברשתות החברתיות. נסו לחשוב על עצמכם כגולשים המחפשים אחר מידע. בעת שמנגישים לכם את המידה בצורה חזותית, קל לכם יותר להתחבר אליו. סרטון תדמית מקצועי וענייני יאפשר לכם להפיץ את הבשורה שלכם במהירות ולעתים אף בחינם: סרטון שיופק כהלכה, יזכה לשיתופים מבלי שתצטרכו לשלם על קידום ממומן, כך שהשירות או המוצר שלכם יחשפו לעיניים נוספות.

סרטונים שיווקיים
bottom of page